Milá slečna,

kedy uplynul všetok ten čas? Stačí sa pozrieť na tvoju profilovú fotku a je ťažké uveriť, ako veľmi dospelo vyzeráš. Už nie si to malé dievčatko, ktoré pozeralo rozprávky. Si už žena. Keď sa pozerám na tú fotku, želám si len jednu vec, aby si neukazovala všetko to, čo ukazuješ. Pretože to, čo vidím ja, vidí aj ďalších tvojich 843 priateľov. Táto fotka nehovorí to, čo si mi hovorila nedávno do očí. Hovorila si, že sexuálna sloboda ťa oslobodila od názorov mužov. Môžeš slobodne získavať náklonnosť všade, kde chceš, pretože si sebavedomá. Nepotrebuješ stabilnú lásku. Ale to, čo máš oblečené, hovorí niečo iné. Kričí, že chceš, aby si ťa muži všimli, že používaš sex ako náhradu za lásku, pretože nenaplnila tvoju identitu tak, ako si si myslela.

Mám ťa rada a chápem tvoje rozhodnutia, pretože donedávna som robila to isté. Nosila som rovnaké oblečenie a myslela si, že moje telo mi zaistí dlhotrvajúcu a bezvýhradnú lásku. Ale nefungovalo to. Nikdy to nestačilo. Muži, ktorí ma chceli pre moje telo, pri mne nikdy nevydržali dlho. Vzali si odo mňa, čo mohli, a presunuli sa k ďalšej obeti. Myslela som si, že čím viac zo seba dám a čím viac toho ukážem, tým ma budú muži brať vážnejšie. Malo to však opačný efekt. Nikdy pri mne neostali.

Moja drahá, každý z nás túži po láske, po tej bezhraničnej nekonečnej láske, no musíš vedieť, kde sú limity. Pretože keď sa o pár rokov obzrieš, budeš smutná z toho, ako si používala svoje telo na to, aby si získala lásku. Chcem, aby si sa rešpektovala. Obliekaj sa pekne, nos oblečenie, ktoré sa páči tebe. Ale neponúkaj sa ako tovar. Aby si našla lásku, nepotrebuješ sa obliekať ako porno herečka.

S láskou,

Tvoja priateľka.


Zdieľať: