Starlene Peters vošla v sobotu ráno do zboru Cirkvi adventistov siedmeho dňa. Na tele mala samé modriny a škrabance. Šaty mala pokrčené. Celú noc bola na diskotéke. Príjemný večer jej pokazila dopravná nehoda, ktorú zapríčinil opitý vodič. Pred pár hodinami pri autonehode zomrela jej priateľka a ona potrebovala ísť k Bohu.

Keď dovŕšila 18, odišla z domu a začala si užívať. Teraz ju zastavila táto nehoda. Peters sa spolu s kamarátom a kamarátkou vracali domov z piatkovej diskotéky. Vodič bol opitý a nezvládol jazdu. Peters a vodič skončili s niekoľkými škrabancami, no jej dvadsaťšesťročná priateľka zomrela.

Peters previezli do nemocnice na vyšetrenie. Potom musela vypovedať na policajnej stanici. Keď ju pustili, zamierila priamo do zboru. Nemala si čo iné obliecť, než to, čo mala na sebe na diskotéke. Sedem rokov nebola v zbore.

Keď vošla do modlitebne, všetky oči sa upreli na ňu. Prerušili priebeh bohoslužby a začali spievať. „Boli radi, že ma po toľkých rokoch opäť vidia,“ povedala Peters. V tom momente sa rozhodla, že svoj život odovzdá Ježišovi a začne od začiatku.

„Urobila som s Bohom dohodu: všetko alebo nič,“ dodala. „Rozhodla som sa, že začnem od začiatku.“


Zdieľať: