Khome a Eung pochádzajú z odľahlej dedinky v Laose. Jedného dňa sa Khome zjavil zlý duch a vysmieval sa jej. Khome si rýchlo kľakla a začala sa modliť. Potom chcela vstať a vziať si Bibliu, ale jej nohy akoby zmeraveli. Takmer sa nedokázala pohnúť. Zdalo sa jej, že je priklincovaná k zemi. Keď si uvedomila, čo sa deje, začala sa modliť. S veľkou námahou sa doplazila k Biblii. Otvorila ju a začala čítať s modlitbou v mene Ježiša na perách. Potom ju zlý duch nechal na pokoji.

Ktosi ich neprávom obvinil pred miestnou políciou z priestupku. Keď ich policajti prišli vypočúvať, pred dverami ich domu stáli dve nadprirodzené mocné bytosti. Policajti sa neodvážili priblížiť a radšej odišli preč. Druhý pokus o zatknutie mladého manželského páru sa tiež nepodaril. Tentoraz policajtov vyľakal obraz dvoch nadprirodzených bytostí vo vnútri domu. Preto sa o manželskom páre po okolí rozšírilo, že ich strážia špeciálni strážcovia.

Khomina sestra dlho odmietala Ježiša. Jednej noci však uvidela v ich dome svietiť jasné svetlo. Na druhý deň sa sestry spýtala, ako to, že v noci svietili, keď nikto v dedine nemal zapojenú elektriku. Khome nevedela, čo má na to povedať. Celú noc totiž s manželom spali. Napokon aj jej sestra prijala Ježiša do svojho života.


Zdieľať: